Witamy w Posmakuj Warszawa

Z miłości do jedzenia.

Paweł YouTube

O Posmakuj

W Jadalni Posmakuj każde danie przygotowujemy zgodnie ze sztuką kulinarną, dodając od siebie pasję i serce. Dokładamy wszelkich starań, aby Jadalnia stała się Państwa ulubionym miejscem spożywania posiłków.

Posmakuj to także odpowiedź, gdy planujesz zorganizować imprezę okolicznościową, konferencję czy spotkanie biznesowe. Nasze doświadczenie pozwala nam sprostać nawet najbardziej indywidualnym oczekiwaniom.

Szef kuchni

Szefem kuchni w Jadalni Posmakuj jest Paweł Dobrzański obecny w branży gastronomicznej od 1998 roku. Doświadczenie zdobywał jako szef kuchni m.in. w warszawskich The Cinnamon Lounge&Restaurant oraz Gothic Cafe Restaurant&Cafe, a wcześniej w restauracji Galicja w Rzeszowie i kurorcie uzdrowiskowym Iwonicz-Zdrój. Kwalifikacje podnosił na stażach w Akademii Kurta Schellera oraz Instituto Culinario Danieli w San Louis Potosi w Meksyku, a także realizując kurs Profesjonalnego Zarządzania w gastronomii na SGGW, uczestnicząc w wielu ogólnopolskich konkursach kulinarnych: Kulinarny Puchar Polski, Festiwal Kuchni Dworskiej 2003 (I miejsce), Konkursie Kuchni Włoskiej (II miejsce). Był asystentem Pascala Brodnickiego podczas szkoleń i pokazów kulinarnych. Jest właścicielem restauracji Posmakuj w Krośnie. Prowadzi swój kanał kulinarny Posmakuj Polski na Tubie Smaku, gdzie pokazuje stare i nowe dania kuchni polskiej.

Kontakt

Jadalnia Posmakuj, Domaniewska 50B, Warszawa
pn-pt: 7:30-15:00
jadalnia@posmakuj.pl
535 225 245

Pytania dotyczące zamówień oferty świątecznej
ola@posmakuj.pl
793 231 023

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.